FBC Sokol Adamov
Vítejte na stránkách našeho florbalového klubu
Zpět do kategorie: Novinky

Závěr roku 2017 byl ve znamení áčka poněkud depresivní, protože jej doprovázely 4 porážky v řadě. Tři z těchto utkání skončili dokonce debaklem. Poslední utkání roku 2017 nabídlo litý souboj mezi Adamovem a Zastávkou, jako vždy i tentokrát se skóre přelévalo ze strany na stranu. Šťastnější byli na závěr nakonec kluci ze Zastávky, kteří vsítili o branku víc. Hlavním faktorem těchto neúspěchů byla vysoká hráčská marodka a nasazení hráčů neodpovídající úrovni soutěže. Nelze jezdit na ligu v 8 lidech a neodmakat to.

Odehraná utkání:

Turnaj ve Slavkově 25.11.2017

FBC Sokol Adamov x FBK Panthers Baník Ratíškovice (1:3, 0:2, 1:4) 2:9

Branky: Ruber (Synek), Buchta (-)

Vyloučení: Zahradník (2 min), Knotek (2 min)

FBK Atlas Blansko x FBC Sokol Adamov (2:0, 3:1, 5:1) 10:2

Branky: Zahradník (Knotek), Ševčík (Lukáš)
Bez vyloučení.

Turnaj v Adamově 10.12.2017

FK Orel Telnice B x FBC Sokol Adamov (5:1, 1:1, 6:3) 12:5

Branky: Vašina (Buchta), Knotek (Kulhánek), Knotek (Kulhánek), Buchta (Knotek), Kulhánek (Zahradník)
Bez Vyloučení.

TJ Čechie Zastávka x FBC Sokol Adamov (4:1, 1:3, 2:2) 7:6

Branky: Knotek (Chalupa), Ruber (Knotek), Buchta (-), Buchta (Kulhánek), Kulhánek (Vašina), Lukáš (Vašina)

Vyloučení: Kulhánek (2 min)

První turnaj v roce 2018 - SH ČKD Blansko 13.1.2018

FBC Sokol Adamov x FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov (2:0, 2:0, 5:3) 9:3

Branky: Ruber (Moser), Lukáš (Moser), Lukáš (Moser), Knotek (Kulhánek), Moser (-), Moser (Ruber), Lukáš (Synek), Kulhánek (Knotek), Lukáš (Buchta)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers C x FBC Sokol Adamov (3:3, 1:1, 1:3) 5:7

Branky: Skalický (Knotek), Lukáš (Synek), Vašina (Skalický), Kulhánek (Skalický), Lukáš (Moser), Lukáš (Moser), Skalický (Knotek)

Vyloučení: Moser (2 min)

První utkání v novém roce nám přidělilo soupeře z Rousínova. Rousínov letos působí velice rozpačitě a zatím s náskokem drží dno tabulky. Pro nás to tedy měl být odrazový můstek do druhé poloviny sezóny. Ve hře jsme od začátku utkání dominovali, soupeř zahrozil jen sporadicky. Během utkání jsme postupně načítaly náskok až do stavu 4:0. Toto skóre svítilo na tabuli po druhé třetině. Do třetí třetiny jsme vstoupili laxně a nekoncentrovaně, to vedlo k chybám v rozehrávce a následným obdrženým brankám. Nicméně i přesto jsme soupeře nadále tlačili a skóre navyšovali až na konečných 9:3.

Ve druhém utkání nás čekal další tým, který byl v tabulce bodově pod námi. Do utkání jsme vstoupili s dobrou náladou a připraveni na boj o každý míč. Cílem bylo vyrobit si náskok a tím dostat herně vyzrálejšího soupeře pod tlak. Bohužel i přes dobrý vstup a vedení 3:1, končila první třetina 3:3. Vlastní chyby nás postavili opět na začátek. Věděli jsme, že kdo odskočí o více než jednu branku, bude mít velkou výhodu do závěrečné periody, kde už se opravdu "jelo na krev". Po nerozhodné druhé třetině, během které si každý z týmů připsal po jedné brance, přišla závěrečná perioda. Tu jsme i díky lepší kondici zvládli lépe a mohli se radovat z nejlepšího možného vstupu do druhé poloviny sezóny - z šesti bodů!!

Zlepšený výkon následovaný bodovým ziskem je ale s vykřičníkem. Ono to půjde, ale musí se snížit počet absencí a hlavně se musí makat!