Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
FBC Sokol Adamov
Vítejte na stránkách našeho florbalového klubu
Zpět do kategorie: Novinky

Jak už bylo zmíněno. Mládežnická družstva nastupují v Orelské lize a to ve čtyřech kategoriích.

Nejstarší kategorií jsou dorostenci. Ti vstoupili do sezóny na domácí půdě spolu s mladšími žáky v rámci jednoho hracího dne. Dorostenci dostali hned na úvod těžký los, který jim přisoudil jednoho z aspirantů na vítězství v lize - Orel Vyškov. Adamovští se dostali hned po úvodním hvizdu do vedení 1:0 po brance Tomáše Tenka. Nasledovaly tři branky soupeře a korekce Tomáše Darmopila na 2:3. To bylo bohužel z naší strany vše. Poslední slovo si v úvodním poločase vzal Vyškov, který opět odskočil, tentokrát na rozdíl tří branek. Druhý poločas byl už plně v režii Vyškova, který výhru zpečetil dvěma brankami na konečných 7:2.

Orel Vyškov x Sokol Adamov 7:2 (5:2, 2:0)
Branky: Tenk (-), Darmopil (Havlíček)
Bez vyloučení.

Druhé utkání ukázalo, proč je florbal populárním sportem. Je rychlý, padá hodně branek a během chvilky může být vše jinak. V druhém utkání jsme dokázali s produktivním Žďárem držet krok. Ani jeden z týmů nechtěl soupeře pustit do většího vedení. To se nakonec podařilo Adamovu, který odskočil o tři branky a tento náskok udržel až do samého závěru. Dorostenci tak zaznamenaly první body do tabulky.

Sokol Adamov x Orel Žďár nad Sázavou 8:7 (6:4, 2:3)
Branky: Darmopil (Martínek), Polzer (Unčík), Havlíček (-), Polzer (Darmopil), Martínek (-), Polzer (Havlíček), Tenk (Polzer), Havlíček (Polzer)
Bez vyloučení.

2. kolo OFL dorostenců se odehraje 8.12. v Kyjově.

Starší žáci mají za sebou čtyři utkání, ze kterých vytěžili dvakrát plný bodový zisk, jednu výhru po nájezdech a jednou odešli s prázdnou. Tyto výsledky je řadí aktuálně na druhou pozici v tabulce za Olešnici - prozatím jediného přemožitele Adamova.

Odehraná utkání:

FBO Orel Boskovice x Sokol Adamov 4:5 N (1:2, 3:2)
Branky: Polzer (Palát), Žlůva (Polzer), Bavlnka (Hloušek), Hrabal (Polzer), Žlůva (náj.)

Orel Olešnice x Sokol Adamov 4:3 (3:1, 1:2)
Branky: Polzer (-), Polzer (Vinklárek), Hrabal (Hloušek)

Sokol Adamov x FBO Orel Boskovice 9:1 (4:0, 5:1)
Branky: Bavlnka (-), Bavlnka (-), Hrabal (Bavlnka), Hloušek (-), Bavlnka (Hloušek), Polzer (Vinklárek), Havlíček (Malík), Polzer (Bavlnka), Bavlnka (-)

Orel Brno-Řečkovice x Sokol Adamov 1:12 (0:6, 1:6)
Branky: Polzer (Vinklárek), Hrabal (Hloušek), Žlůva (Polzer), Vinklárek (Polzer), Hloušek (Hrabal), Havlíček (Polzer), Polzer (-), Žlůva (Polzer), Žlůva (Polzer), Polzer (Palát), Polzer (-), Hloušek (Hrabal)

Mladší žáci jsou zatím jako jediní stoprocentní. Ligu zahájili na domácí půdě a na druhé kolo teprve čekají. Adamovští na úvod narazili na staré známé z Boskovic a dlouho to vypadalo na výprask, soupeř vedl už 5:1. Kluci se nedali a nejen, že dokázali vyrovnat, ale dokonce se dostali i do vedení a utkání vyhráli.

FBO Orel Boskovice x Sokol Adamov 6:7 (5:1, 1:6)
Branky: Skirka (Vinklárek), Vinklárek (-), Hrabal (Polzer T.), Vinklárek (Hrabal), Hloušek (Hrabal), Hloušek (Vinklárek), Hloušek (Polzer)

Druhé utkání nabídlo rovněž přestřelku a opět se šťastným koncem pro Adamov.

Sokol Adamov x Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 11:9 (4:5, 7:4)
Branky: Rytíř (Hlaváček), Hloušek (Vinklárek), Hloušek (Polzer T.), Hrabal (Polzer T.), Hloušek (Hrabal), Hrabal (Hloušek), Hrabal (Hloušek), Polzer T. (Hloušek), Polzer T. (-), Hrabal (-), Hrabal (Hloušek)

Druhé kolo odehrají mladší žáci 7.12. v Bohunicích.

Na závěr ti nejmenší. Liga předpřípravky se hraje turnajovým systémem - každý s každým. Pro kluky jsou to první emoce, branky, vítězství, ale hlavně zkušenosti. Vedení soutěží OFL i ČF se shoduje na tom, že se neevidují žádné osobní statistiky, ani průběžné tabulky. Hlavně ať děti sportují a učí se.

Níže přikládám výsledky z turnajů:
Hustopeče x Adamov 6:4
Valtice A x Adamov 6:3
Valtice B x Adamov 1:4
Adamov x Vyškov 5:5
Adamov x Dolní Bojanovice 6:5
Adamov x Ivančice 4:8

Předpřípravka uzavře letošní rok 14.12. v Ivančicích.

Přeji všem hodně štěstí do dalších utkání.

25. červen 2024
předchozí měsíc 06/2024 následující měsíc
Po Ut St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

V tomto týdnu narozeniny slaví

Havlíček Jiří

Aktuální informace