Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
FBC Sokol Adamov
Vítejte na stránkách našeho florbalového klubu
Nacházíte se: Výpis zápasů
Filtrace

Výpis zapasů

Zobrazují se zápasy které nejsou starší než současný datum a čas.

Datum Místo Týmy Výsledek
19.09.2015 11:30SH ZŠ Suprovka Němčice nad HanouMuži B VS SK Florbal Sivice2:4
19.09.2015 14:00SH ZŠ Suprovka Němčice nad HanouMuži B VS FBK Atlas Blansko4:4
26.09.2015 11:15SH ČKD BlanskoStarší žáci VS FbC ZŠ Komenského Slavkov3:5
26.09.2015 12:30SH RousínovMuži A VS FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov A3:7
26.09.2015 15:30SH RousínovMuži A VS SFK Slovácko - F.A.T.R. Dubňany5:10
26.09.2015 15:30SH ČKD BlanskoStarší žáci VS FbC Aligators ZŠ Klobouky2:5
10.10.2015 09:00SH TJ AdamovMuži A VS FBK Panthers Ratíškovice4:4
10.10.2015 12:00SH TJ AdamovMuži A VS FbC Slavkov5:6
11.10.2015 09:00SH TJ AdamovStarší žáci VS Hornets Brno-ZŠ Horní5:5
11.10.2015 12:45SH TJ AdamovStarší žáci VS FK TROOPERS Moravany7:6
18.10.2015 10:15SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B3:4
18.10.2015 14:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži B VS TJ Sokol Brno Židenice B3:5
25.10.2015 11:10SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBK Atlas Blansko6:5
25.10.2015 13:20SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS SFK Slovácko-ŠSK Očov4:10
31.10.2015 09:00SH TJ AdamovMuži B VS VSK MZLU Brno1:6
31.10.2015 14:00SH TJ AdamovMuži B VS Sokol Brno III16:2
01.11.2015 10:30SH LetoviceMuži A VS FBO Orel Boskovice5:9
01.11.2015 11:00SH TJ AdamovMladší žáci VS Olešnice6:1
01.11.2015 12:00SH TJ AdamovMladší žáci VS Nové Město na Moravě6:3
01.11.2015 13:00SH TJ AdamovMladší žáci VS TJ Bukovinka6:0
01.11.2015 15:00SH LetoviceMuži A VS X-TEAM BZENEC5:4
14.11.2015 09:00SH RousínovMuži B VS TJ Sokol Brno Židenice B4:8
14.11.2015 10:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FbC ZŠ Komenského Slavkov3:5
14.11.2015 11:30SH RousínovMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B3:4
14.11.2015 12:40SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBC Dragons6:6
21.11.2015 10:30SH TJ AdamovMuži A VS TJ Čechie Zastávka6:6
21.11.2015 13:30SH TJ AdamovMuži A VS VSK VUT Skurut Hai Brno8:8
28.11.2015 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS Hornets Brno-ZŠ Horní6:8
28.11.2015 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS FbC Aligators ZŠ Klobouky6:8
28.11.2015 11:30SPŠ JedovniceMuži B VS SK Florbal Sivice1:7
28.11.2015 15:15SPŠ JedovniceMuži B VS Sokol Brno III8:4
12.12.2015 00:00SH ČKD BlanskoStarší žáci VS TJ Sokol Brno Židenice3:13
12.12.2015 00:00SH ČKD BlanskoStarší žáci VS SFK Slovácko-ŠSK Očov5:0
19.12.2015 00:00SH MorkoviceMuži B VS FBK Atlas Blansko5:6
19.12.2015 00:00SH MorkoviceMuži B VS VSK MZLU Brno1:10
09.01.2016 00:00SH MorkoviceMuži B VS SK Florbal Sivice0:3
09.01.2016 00:00SH MorkoviceMuži B VS FBK Atlas Blansko5:7
09.01.2016 10:10HMS Bohunice Brno - CampusStarší žáci VS FBK Atlas Blansko8:9
09.01.2016 13:40HMS Bohunice Brno - CampusStarší žáci VS FK TROOPERS Moravany12:8
16.01.2016 00:00SC Želva DubňanyMuži A VS SFK Slovácko - F.A.T.R. Dubňany8:4
16.01.2016 00:00SC Želva DubňanyMuži A VS FBO Orel Boskovice6:5
23.01.2016 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS FbC ZŠ Komenského Slavkov0:12
23.01.2016 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS FBC Dragons8:9
30.01.2016 00:00SC Želva DubňanyMuži A VS FBC Eagles Brno5:5
30.01.2016 00:00SC Želva DubňanyMuži A VS Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B6:14
07.02.2016 10:05SH TEZA HodonínStarší žáci VS TJ Sokol Brno Židenice8:8
07.02.2016 13:20SH TEZA HodonínStarší žáci VS FbC Aligators ZŠ Klobouky5:12
14.02.2016 09:00SH VUT BrnoMuži A VS FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov A8:8
14.02.2016 10:15SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B3:5
14.02.2016 10:30Bystřice nad PernštejnemMladší žáci VS Boskovice3:1
14.02.2016 11:30Bystřice nad PernštejnemMladší žáci VS Olešnice9:4
14.02.2016 12:30Bystřice nad PernštejnemMladší žáci VS Nové Město na Moravě7:4
14.02.2016 13:30SH VUT BrnoMuži A VS VSK VUT Skurut Hai Brno2:2
14.02.2016 14:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži B VS TJ Sokol Brno Židenice B3:4
20.02.2016 00:00SH ČKD BlanskoStarší žáci VS Hornets Brno-ZŠ Horní1:10
20.02.2016 00:00SH ČKD BlanskoStarší žáci VS FK TROOPERS Moravany6:4
27.02.2016 09:00SC Želva DubňanyMuži A VS FBK Panthers Ratíškovice0:1
27.02.2016 09:00SH TJ AdamovMuži B VS VSK MZLU Brno1:4
27.02.2016 12:00SC Želva DubňanyMuži A VS FBC Eagles Brno4:3
27.02.2016 14:00SH TJ AdamovMuži B VS Sokol Brno III7:7
13.03.2016 10:30SH TJ AdamovMladší žáci VS Boskovice4:4
13.03.2016 12:00SH TJ AdamovMladší žáci VS Nové Město na Moravě5:4
13.03.2016 12:30SH TJ AdamovMladší žáci VS TJ Bukovinka8:1
19.03.2016 09:30SH VUT BrnoMuži B VS TJ Sokol Brno Židenice B3:7
19.03.2016 10:30SH TJ AdamovMuži A VS TJ Čechie Zastávka3:7
19.03.2016 11:10SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBK Atlas Blansko12:14
19.03.2016 12:00SH VUT BrnoMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B2:0
19.03.2016 14:40SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBC Dragons2:10
19.03.2016 15:00SH TJ AdamovMuži A VS FbC Slavkov2:7
02.04.2016 10:05SH TEZA HodonínStarší žáci VS TJ Sokol Brno Židenice0:10
02.04.2016 11:30SPŠ JedovniceMuži B VS SK Florbal Sivice3:6
02.04.2016 12:45SH TEZA HodonínStarší žáci VS SFK Slovácko-ŠSK Očov0:14
02.04.2016 15:15SPŠ JedovniceMuži B VS Sokol Brno III8:5
10.04.2016 10:15SH LetoviceMladší žáci VS Boskovice2:5
10.04.2016 11:15SH LetoviceMladší žáci VS Olešnice6:6
10.04.2016 11:45SH LetoviceMladší žáci VS TJ Bukovinka7:0
10.04.2016 12:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B7:12
10.04.2016 15:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS X-TEAM BZENEC5:5
23.04.2016 12:45SH ZŠ Suprovka Němčice nad HanouMuži B VS FBK Atlas Blansko1:5
23.04.2016 15:15SH ZŠ Suprovka Němčice nad HanouMuži B VS VSK MZLU Brno4:6
17.09.2016 10:15SH SportPoint BrnoMuži B VS Florbal Židenice B0:2
17.09.2016 14:00SH SportPoint BrnoMuži B VS Florec Brno1:3
25.09.2016 10:00SH VUT BrnoMuži A VS FBŠ Hattrick Brno U218:4
25.09.2016 10:00SH TJ AdamovStarší žáci VS ŠSK ZŠ Očovská Hodonín3:10
25.09.2016 13:15SH TJ AdamovStarší žáci VS Hornets Brno-ZŠ Horní2:15
25.09.2016 14:30SH VUT BrnoMuži A VS TJ Čechie Zastávka6:5
08.10.2016 10:00SH RousínovStarší žáci VS FBC Aligators ZŠ Klobouky11:3
08.10.2016 13:15SH RousínovStarší žáci VS FBC Dragons2:2
16.10.2016 10:15SC Želva DubňanyMuži B VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers C3:6
16.10.2016 14:00SC Želva DubňanyMuži B VS TJ Sokol Lanžhot B0:6
22.10.2016 00:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Blue5:5
22.10.2016 00:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBC ZŠ Komenského Slavkov7:14
23.10.2016 10:30SH TJ AdamovMuži A VS FBC Euro Nářadí Rousínov A7:2
23.10.2016 15:00SH TJ AdamovMuži A VS FBK Atlas Blansko1:4
29.10.2016 10:15TuřanyMuži B VS FRC Mikulov1:2
29.10.2016 14:00TuřanyMuži B VS Bulldogs Brno C4:11
30.10.2016 12:00SH LetoviceMuži A VS FBO Orel Boskovice2:7
30.10.2016 15:00SH LetoviceMuži A VS VSK VUT Skurut Hai5:4
12.11.2016 09:00SH MorkoviceMuži B VS VSK MZLU Brno2:3
12.11.2016 10:35SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS ŠSK ZŠ Očovská Hodonín2:2
12.11.2016 12:45SH MorkoviceMuži B VS Florbal Židenice B2:3
12.11.2016 14:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Red8:5
20.11.2016 10:15SH ValticeMuži B VS SK Florbal Sivice7:5
20.11.2016 14:00SH ValticeMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B5:6
26.11.2016 09:00SH TJ AdamovMuži A VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers B4:11
26.11.2016 12:00SH TJ AdamovMuži A VS FbC Aligators Orel Šlapanice C7:2
04.12.2016 10:50SH ValticeStarší žáci VS TJ Sokol Lanžhot7:5
04.12.2016 13:00SH ValticeStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Blue3:7
10.12.2016 10:30SH TJ AdamovMuži A VS FBK Atlas Blansko2:6
10.12.2016 15:00SH TJ AdamovMuži A VS FBŠ Hattrick Brno U2110:4
11.12.2016 09:00SH TJ AdamovMuži B VS X-TEAM Bzenec4:6
11.12.2016 15:15SH TJ AdamovMuži B VS FK Orel Telnice B2:9
17.12.2016 09:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBK Atlas Blansko4:4
17.12.2016 12:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBC ZŠ Komenského Slavkov2:5
07.01.2017 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS Hornets Brno-ZŠ Horní5:11
07.01.2017 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS Sk Sivice8:3
08.01.2017 10:15TuřanyMuži B VS VSK MZLU Brno2:2
08.01.2017 12:45TuřanyMuži B VS T.J. Sokol Břeclav2:4
14.01.2017 10:30SC Želva DubňanyMuži A VS Psycho Brno - FbC ZŠ Horní B4:5
14.01.2017 15:00SC Želva DubňanyMuži A VS FBK Panthers Ratíškovice5:6
29.01.2017 10:15SH MorkoviceMuži B VS FRC Mikulov3:3
29.01.2017 14:00SH MorkoviceMuži B VS TJ Sokol Lanžhot B1:7
04.02.2017 10:30SH TJ AdamovMuži A VS TJ Čechie Zastávka4:4
04.02.2017 15:00SH TJ AdamovMuži A VS VSK VUT Skurut Hai4:4
12.02.2017 00:00SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS FBC Aligators ZŠ Klobouky2:8
12.02.2017 00:00SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS TJ Sokol Lanžhot1:9
18.02.2017 12:45SH KřenoviceMuži B VS Bulldogs Brno C4:4
18.02.2017 15:15SH KřenoviceMuži B VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers C2:3
25.02.2017 00:00SH RousínovStarší žáci VS Sk Sivice3:2
25.02.2017 00:00SH RousínovStarší žáci VS FBK Atlas Blansko4:14
25.02.2017 12:00SH KřenoviceMuži A VS Psycho Brno - FbC ZŠ Horní B8:8
25.02.2017 15:00SH KřenoviceMuži A VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers B3:6
05.03.2017 11:30SC Želva DubňanyMuži B VS FK Orel Telnice B3:10
05.03.2017 14:00SC Želva DubňanyMuži B VS SK Florbal Sivice3:5
11.03.2017 09:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS FBK Panthers Ratíškovice2:1
11.03.2017 15:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS FBC Euro Nářadí Rousínov A6:6
18.03.2017 09:00SH TJ AdamovMuži B VS Florec Brno2:9
18.03.2017 15:15SH TJ AdamovMuži B VS X-TEAM Bzenec4:6
25.03.2017 10:30SH ČKD BlanskoMuži A VS FBO Orel Boskovice6:1
25.03.2017 13:30SH ČKD BlanskoMuži A VS FbC Aligators Orel Šlapanice C4:6
02.04.2017 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS FBC Dragons4:8
02.04.2017 00:00SH TJ AdamovStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Blue3:8
08.04.2017 09:00SH ValticeMuži B VS T.J. Sokol Břeclav2:4
08.04.2017 12:45SH ValticeMuži B VS FBC Sokol Ivanovice na Hané B2:5
23.09.2017 09:00SH TJ AdamovMuži A VS TJ Čechie Zastávka8:6
23.09.2017 12:00SH TJ AdamovMuži A VS FbC Aligators Orel Šlapanice C7:3
24.09.2017 10:00SH TJ AdamovStarší žáci VS TJ Sokol Lanžhot11:4
24.09.2017 13:15SH TJ AdamovStarší žáci VS Hornets Brno ZŠ Horní8:6
30.09.2017 11:15SH LetoviceMuži B VS FBŠ Hattrick Brno B6:10
30.09.2017 13:00SH LetoviceMuži B VS Florec Brno3:7
07.10.2017 10:05SH ZŠ Dolní BojanoviceStarší žáci VS FBC Dragons
07.10.2017 10:30SH KřenoviceMuži A VS FBC Slavkov
07.10.2017 13:20SH ZŠ Dolní BojanoviceStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Blue
07.10.2017 13:30SH KřenoviceMuži A VS K1 Florbal Židenice
14.10.2017 09:00SH TJ AdamovMuži B VS Patriots Brno
14.10.2017 12:00SH TJ AdamovMuži B VS VSK MZLU Brno
21.10.2017 09:00SH VUT BrnoMuži A VS FK Orel Telnice B
21.10.2017 12:10SH SportPoint BrnoStarší žáci VS Orel Dolní Bojanovice
21.10.2017 13:30SH VUT BrnoMuži A VS VSK VUT Skurut Hai
21.10.2017 14:20SH SportPoint BrnoStarší žáci VS Bulldogs Brno Orange B
05.11.2017 10:15TuřanyMuži B VS FBK Atlas Blansko B
05.11.2017 13:15TuřanyMuži B VS Psycho Brno - FbC ZŠ Horní B
18.11.2017 09:00SH VUT BrnoMuži B VS FBŠ Hattrick Brno B
18.11.2017 12:45SH VUT BrnoMuži B VS FBK Orel Bořitov
25.11.2017 11:30SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS FBK Panthers Baník Ratíškovice
25.11.2017 16:00SH ZŠ Slavkov u BrnaMuži A VS FBK Atlas Blansko
26.11.2017 10:00SH ZŠ Dolní BojanoviceStarší žáci VS FBC ZŠ Komenského Slavkov
26.11.2017 12:10SH ZŠ Dolní BojanoviceStarší žáci VS Orel Dolní Bojanovice
09.12.2017 09:00SC Želva DubňanyMuži B VS Patriots Brno
09.12.2017 12:00SC Želva DubňanyMuži B VS VSK MZLU Brno
10.12.2017 10:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBK Atlas Blansko
10.12.2017 12:00SH TJ AdamovMuži A VS FK Orel Telnice B
10.12.2017 13:15SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS FBŠ Hattrick Brno B
10.12.2017 15:00SH TJ AdamovMuži A VS TJ Čechie Zastávka
13.01.2018 10:30SH ČKD BlanskoMuži A VS FBC Euro Nářadí Rousínov
13.01.2018 13:30SH ČKD BlanskoMuži A VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers C
14.01.2018 09:00SH TJ AdamovMuži B VS FBK Atlas Blansko B
14.01.2018 13:15SH TJ AdamovMuži B VS Psycho Brno - FbC ZŠ Horní B
20.01.2018 10:00SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS K1 Florbal Židenice Blue
20.01.2018 13:15SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS FBC Dragons
27.01.2018 10:00SH LužiceStarší žáci VS FBC ZŠ Komenského Slavkov
27.01.2018 13:15SH LužiceStarší žáci VS T.J. Sokol Strážnice
03.02.2018 09:00SH RousínovMuži A VS FbC Aligators Orel Šlapanice C
03.02.2018 10:15SH MorkoviceMuži B VS FBK Orel Bořitov
03.02.2018 12:00SH RousínovMuži A VS VSK VUT Skurut Hai
03.02.2018 13:15SH MorkoviceMuži B VS FBŠ Hattrick Brno B
03.02.2018 15:00SH MorkoviceMuži B VS Florec Brno
17.02.2018 09:00SH VUT BrnoMuži A VS FBK Atlas Blansko
17.02.2018 12:00SH VUT BrnoMuži A VS FBK Panthers Baník Ratíškovice
18.02.2018 10:15SH VUT BrnoMuži B VS Patriots Brno
18.02.2018 12:00SH VUT BrnoMuži B VS VSK MZLU Brno
25.02.2018 11:10SH ČKD BlanskoStarší žáci VS FbC Aligators Klobouky Bučovice
25.02.2018 13:20SH ČKD BlanskoStarší žáci VS FBK Atlas Blansko
10.03.2018 09:00SH TJ AdamovMuži A VS FBC Euro Nářadí Rousínov
10.03.2018 10:00SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS TJ Sokol Lanžhot
10.03.2018 12:10SH ZŠ ČejkovickáStarší žáci VS FBŠ Hattrick Brno B
10.03.2018 13:30SH TJ AdamovMuži A VS FBC Slavkov
17.03.2018 09:00SH ČKD BlanskoMuži B VS FBK Atlas Blansko B
17.03.2018 12:00SH ČKD BlanskoMuži B VS Psycho Brno - FbC ZŠ Horní B
24.03.2018 09:00SH ČKD BlanskoMuži A VS K1 Florbal Židenice
24.03.2018 10:00SH TJ AdamovStarší žáci VS Bulldogs Brno Orange B
24.03.2018 13:30SH ČKD BlanskoMuži A VS Sokol Brno I EMKOCase GUllivers C
24.03.2018 15:25SH TJ AdamovStarší žáci VS Orel Dolní Bojanovice
07.04.2018 09:00SH TJ AdamovMuži B VS FBK Orel Bořitov
07.04.2018 10:00SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS Hornets Brno ZŠ Horní
07.04.2018 13:15SH TJ AdamovMuži B VS Florec Brno
07.04.2018 13:15SH ZŠ Slavkov u BrnaStarší žáci VS T.J. Sokol Strážnice
19. listopad 2018
předchozí měsíc 11/2018 následující měsíc
Po Ut St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930