FBC Sokol Adamov
Vítejte na stránkách našeho florbalového klubu
Zpět do kategorie: Novinky

Dorostence čekal na závěr roku výlet do Kyjova. Cíl by jasný. Potvrdit v odvetě vítězství proti Žďáru a ustát roli favorita proti Bořitovu.

To se v obou případech podařilo. Hráče v úvodu čekalo utkání se Žďárem. Respektive odveta za první kolo odehrané v Adamově - ubojovali jsme těsnou výhru 8:7. Bylo jasné, že Žďár nám body nenechá zadarmo. O to důležitější byl vytvořený tříbrankový náskok v závěru prvního poločasu. V druhém poločase nás Žďár tlačil, ale to vedlo pouze k redukci rozdílu skóre na dvě branky. Nakonec jsme tedy vítězství v odvětě potvrdili a mohli se radovat z výhry 8:6.

Orel Žďár nad Sázavou x TJ Sokol Adamov (2:5, 4:3) 6:8
Branky: Polzer (Prudík), Prudík (Skořinská), Skořinská (Darmopil), Žlůva (Darmopil), Polzer (Tenk), Darmopil (Polzer), Polzer (-), Polzer (Prudík)
Bez vyloučení.

Do druhého utkání jsme nastupovali v roli mírného favorita. Náš soupeř v soutěži zatím body neurval. Tuto roli jsme zvládli a již po první půli svítilo na tabuli skóre 3:0 v náš prospěch. V úvodu druhé půle nejdříve snížil soupeř na 1:3, ale potom přišly čtyři branky z naší strany a bylo po utkání. Bořitov v závěru pouze kosmeticky upravil na konečných 7:2.

Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí x TJ Sokol Adamov (0:3, 2:4) 2:7
Branky: Havlíček (Polzer), Darmopil (-), Prudík (Polzer), Polzer (Tenk), Darmopil (Prudík), Prudík (Darmopil), Polzer (-)

Dorostenci tak naplnili předpoklady a připsali si do tabulky 6 bodů, což stačí na 3. místo v soutěži. Za Vyškovem zaostáváme o skóre a souboj s lídrem z Nového Města na Moravě nás teprve čeká.

Třetí turnaj odehrajeme 12.1.2020 v Jedovnicích. Našimi soupeři budou Bořitov a FBC Dragons.