FBC Sokol Adamov
Vítejte na stránkách našeho florbalového klubu
Zpět do kategorie: Novinky

FBC Sokol Adamov B x FBŠ Hattrick Brno B 6:10 (0:5, 5:1, 1:4)

Branky: Kocman (Moser), Synek (-), Kocman (Moser), Buchta (Moser), Kocman (Moser), Buchta (Sedláček)

Týden po Áčku a starších žácích vstoupil do nového ročníku jihomoravského přeboru mužů i adamovský B-tým. V Letovicích nás čekal nejprve Hattrick Brno B, který ještě loni bojoval o ligu výš. A vstup do zápasu měl parádní, běžela teprve 7 minuta a už prohráváme o 4 góly. My se ale nevzdali a po zlepšeném výkonu ve druhé třetině jsme téměř dorovnali skóre. Nicméně v třetí rozhodující části se projevily individuální kvality trojice dravých útočníků soupeře, které jsme nebyli schopni uhlídat a tak skóre narůstalo až na konečných 10:6.

Florec Brno x FBC Sokol Adamov B 7:3 (4:0, 1:1, 2:2)

Branky: Kocman (Ruber), Kocman (Moser), Ruber (Hamerský)

Tresty: Krátký (sekání)

Po krátké pauze na nás vlítnul Florec a když v 10 minutě využil přesilovku, bylo to opět o 4 góly. Zbylé 2 třetiny si náš protivník hlídal náskok a nepřipustil nějaké zdramatizování. Tento zápas nám vůbec nevyšel a nebýt dobrých zákroků Mathea v bráně byl by výsledek ještě horší. Zkušení hráči Florece si nás rychlými nahrávkami rozebírali a stříleli do odkryté brány. Když ztratili míček, byli schopni jej během krátké chvíle vybojovat zpět a opět se usadili ve svém charakteristickém rozestavění na útočné půlce. Z naší hry se postupně vytratila jakákoliv kombinace a samostatné individuální průniky do zformované obrany soupeře neměli moc šancí na úspěch. Souboje 1 na 1 se nám prostě nedařilo vyhrávat. Tentokrát byly body hodně vzdálené.